Faculteit der Geesteswetenschappen (FGw)

Gepubliceerd op 18 januari 2012

Zomercursus Rusland voor beginners

Gepubliceerd op 18 januari 2012

Het Nederlands Instituut in Sint-Petersburg organiseert een zomercursus Rusland voor beginners. Op 23 mei is er een introductiedag in de Hermitage Amsterdam. De cursus zelf vindt plaats van 8 tot 20 juli in Sint-Petersburg.

Het aantal deelnemers is beperkt en indien u interesse heeft is het raadzaam u zo spoedig mogelijk in te schrijven. De uiterste aanmeldingsdatum is 1 mei 2012.

Wat de cursus biedt

Rusland voor beginners legt een degelijke basis voor het leren van de Russische taal en biedt een brede introductie in de Ruslandkunde. U raakt vertrouwd met de geschiedenis en de cultuur van Rusland, met zijn zeden en gewoonten; u maakt nader kennis met de Russische kunst, literatuur en architectuur, met politiek, economie en samenleving. De cursus biedt een solide uitgangspunt voor een vervolgstudie Slavistiek of Ruslandkunde, voor verdere participatie in de Russische samenleving, of voor het onderhouden van zakenrelaties in Rusland.

Bron: FGw communicatie
|